Hieronder de deelnemende koppels tot nu toe*.
Vragen, opmerkingen of wil je op de reservelijst worden geplaatst? Mail naar info@ddel.nl.

In totaal hebben inmiddels 80 koppels ingeschreven en zitten we vol!
We proberen 5 extra borden te plaatsen bij de verschillende kroegen zodat we naar de 90 koppels kunnen gaan.
Stuur een mail naar info@ddel.nl om op de reservelijst gezet te worden en check regelmatig onze Facebook pagina.
 
Edwin van der List – Karel
Kees Willemse – Paul Koopmans
Eric luijten – Ferry beyleveld
Rolf Tromp – Michael den Boer
Dave van de luitgaarden – Marissa heuvens
Marijke Greiving – Angelique van Schelven
Enrico ‘Laaf’ van der List – John ‘Happy Boedha’ Vrolijk
Barry Collignon – Robert Beckers
Werner van Hoof – Jurgen Neggers
Sven Vermeulen – Sjaak de Reus
Bert van de Kruijs – Krijn Plant
Melvin van Dijk – Mario Brusse
Damian mol – Bjorn cuppens
Wouter Ardewijn – Eschwin van Loon
Lars Hoeksema – Patrick
Raymond nagtzaam – Theo de mooy
Priscilla Nagtzaam – Naomi Cordie
Marco van Velzen – Wicky de Viking
Roy’ke Spapen – Christert Lankhuijzen
Danny van Marwijk – Desmond Valentijn
Johan Lips – Piet Verschuren
Johan Letterman – André Letterman
arjan van ginneken – marco heuvens
Bram Kanters – Sietse Heezius
Kevin Dils – Stephan Nieuwlaat
luc buijs – dave hoppenbrouwers
Maikel Kustermans – Tim Peeters
Victor Scholten – Liliane Scholten
Antonio de Weerd – Alex viergever
Richard Faas – Ben hendrikx
Joris Backx – Mark Simons
Maikel Prins – Lotte Vendeloo
Claudia Wezenbeek – Anno
Bart Verschure – Daan Verschure
Teun Rijnen – Jan vd Klundert
Hans Ribbens – Tulla Nadir
Roy Wolsink – Rob
Donny van Oers – Arie
Martin Hartman – Henk
Peter Balemans – Kees Roks
Tamara Soeteman – Frans v/d Linden
Ed Jongeneelen – Jannus
Marcel Biemans – Jelle van der Made
Richard Muller – Mario van der Flier
Dennis Michielse – Niels Reijnders
Ferry Dekkers – Sjoerd Campschroer
Rob Dijkers – Ferry Lips
Hans Cardinaal – Jan van der Wiel
Ricky dingenouts – Koen hermus
Barry Schets – Bert Velthoen
Richard Bennaars – Stefan Heirbaut
Ralf de Graaf – Micheal Thomas
D i ana – Marcel
Franklin Roks – Robin Kreemers
Jurgen Coolen – Jan van der Rassel
Dennis Spierings – Gert Jan Gillesen
Mark van Uden – Ruud van Uden
Martin Jong – Wim van Ginneken
Mike Martens – Ruben Mesters
Mitch Koevoets – Peter-Marc Stolk
Hans – Tom
Tomas krak – Jeffrey Mathijssen
Sander Broers – Jasper Mes
Bas Everts – John Seebregs
Ties van Beurden – Diny van Beurden
Kees Schillemans – Fred Hopstaken
Robert baselier – Robert krijgh
Stefan Jonk – Arjan Spits
Nick Verhoeven – Michael v Hoof
Bas – Mike
Rudy De Jong – Kevin Luth
fred beeren – marcel tamarus
Patrick maas – Mark van de lindeloof
Wim de moor – Jens gabriels
Joey jaspers – Wesley van osch
John Verhelpen – Bert van Ginneken
Ad-Jan Houtekamer – Marlon Houtekamer
Joël de Held – Roger Lambregts
Patrick Willemse – Tonny Evers
John Luijsterburg – Marco Hermans

Let op:
Zondag 25 augustus 2019 uiterlijk om 11.30 uur melden bij de wedstrijdtafel in Het Raadhuis (Raadhuisplein 33-35).

*Koppels die het inschrijfgeld hebben betaald staan op deze lijst (bijgewerkt t/m 25-06-2019).